Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

habit fansi

Morena Taraku nuk resht së ekspozuari të pasmet, habit fansi: Të njëjtat… (Foto)

Morena Taraku është një prej këngëtareve më simpatike dhe më sensuale në showbizin shqiptar. Ajo publikon shpesh foto të “nxehta” në...

Lajmet e fundit