Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Enca: Nuk kam pasur kurrë të dashur

Habit Enca: Nuk kam pasur kurrë të dashur

Enca di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e rrjetit. Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar gjithmonë foto dhe...

Lajmet e fundit