Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit Bebe Rexha, vishet si gjyshet shqiptare

Habit Bebe Rexha, vishet si gjyshet shqiptare (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me videot dhe fotot që poston në rrjetet sociale. Së...

Lajmet e fundit