Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Habit aktori shqiptar: Kam fjetur me folësen e lajmeve, ja të kujt televizioni

Habit aktori shqiptar: Kam fjetur me folësen e lajmeve, ja të kujt televizioni

Eglein Laknori është ndër aktorët e humorit në Shqipëri që njihet për natyrën e tij shpërthyese dhe pa komplekse. I ftuar...

Lajmet e fundit