Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

habiljat

Grida Duma flet ashpër për Tahirin: I përdorur, prodhon kode mafioze

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma e ftuar në news 24, foli për integrimin e Shqipërisë në BE dhe situatën politike në vend. ...

Tahiri dorëhiqet, flet Dritan Zagani: Jam i kërcënuar, do dëshmoj në Prokurori

Çështja e “Tahirit” dhe e “Habilajve, vazhdon të mbetet ndër temat e nxehta të diskutimit politik në Shqipëri.  Pas dorëzimit të...

Lajmet e fundit