Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

habilajt

Ekstradohet nga Italia anëtari i grupit të Habilajve (EMRI)

Ekstradohet nga Italia, Reshat Radhima, anëtar i grupit të Habilajve. Radhima ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ky i fundit së...

‘Habilajt’, nis seanca gjyqësore te Krimet e Rënda

Nis seanca paraprake për grupin e Habilajve te Krimet e Rënda. Mësohet se seanca gjyqësore po zhvillohet me dyer të mbyllura...

Krimet e Rënda çojnë në gjyq HABILAJT, 2 letërporosi të reja për Saimir TAHIRIN

Prokuroria e Krimeve të Rënda mbyll hetimet për “Habilajt”, grupin e strukturuar kriminal të akuzuar për trafik ndërkombëtar droge. Moisi Habilaj,...

Denoncimi: Habilajt presin parkun në Vlorë, do ndërtojnë pallat 10-katësh

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër rast ku i referohet qytetarit dixhital. Në postimin e Berishës thuhet bashkia e Vlorës...

Krimet e Rënda sekuestrojnë MILIONA euro pasuri të HABILAJVE, 31 apartamente, toka e makina (DETAJE)

Prokuroria për Krimet e Rënda ka sekuestraur dhjetra prona, apartamente, toka dhe automjete të grupit kriminal “Habilajve”. Janë 31 pasuri të...

Moisi Habilaj nuk iu përgjigj pyetjeve për Tahirin

Pyetja e Moisi Habilajt, Nazer Seitit dhe disa persona të tjerë në Itali për dosjen “Tahiri” nga Prokurorët e Krimeve të Rënda pritej të...

Nezar Seiti i “Habilajve” dëshmon nesër në Itali, gazetari: Bashkëpunimi që alarmon Tiranën…

Nazer Seiti, i cilësuar si “financieri” i rrjetit të trafikut të kanabisit të drejtuar nga Habilajt, do të dëshmojë nesër në Prokurorinë e Katanias....

Rikthehet Saimir TAHIRI, flet nga Kuvendi si deputet i pavarur

Rikthehet Saimir Tahiri. Pas një heshtjeje të gjatë 6 mujore, deputeti do të flasë sot në Kuvend. Tahiri ka regjistruar emrin...

Nga Krimet e Rënda, zgjaten hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, avokati kundërshton

Krimet e Rënda kanë vendosur shtyrjen e hetimeve me tre muaj për Jaeld Çelën, ish-shefin e policisë në Vlorë. Kjo pasi pritet...

U ekstradua në Itali, financieri i HABILAJVE dëshmon në Prokurorinë e Katanias

Nezar Seiti dëshmon në Prokurorinë e Katanias. Është ky informacioni më i fundit që vjen nga financieri i Habilajve i cili u ekstradua muaj...

Lajmet e fundit