Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

habilaj prona

Krimet e Rënda sekuestrojnë MILIONA euro pasuri të HABILAJVE, 31 apartamente, toka e makina (DETAJE)

Prokuroria për Krimet e Rënda ka sekuestraur dhjetra prona, apartamente, toka dhe automjete të grupit kriminal “Habilajve”. Janë 31 pasuri të...

Lajmet e fundit