Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

habilaj gjyq

‘Moisi Habilaj hyri në sallën e gjyqit, u ul dhe bëri një gjest’, mediat italiane zbulojnë detaje

Është zhvilluar sot seanca e parë gjyqësore ndaj bandës së Habilajve. 14 të arrestuarit kanë dalë përpara drejtësisë italiane dhe kanë kërkaur...

Lajmet e fundit