Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ha plon

‘Pi raki, ha plonc e grosh’, Dashamir Shehi i përgjigjet Ramës: Më merr dhe në telefon pastaj…

Deputeti dhe kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi i përgjigjet kryeministrit Rama, i cili javën që shkoi në kuvend hodhi akuza ndaj tij, pas deklaratave...

Lajmet e fundit