Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ha mishin me qenin

Ngjarje makabër në Spanjë, i riu kanibal vret nënën dhe ha mishin me qenin (FOTO-VIDEO)

Një ngjarje horror e ndodhur në Madrid të Spanjës ka tronditur gjithë botën. 26 vjeçari Alberto Sanchez Gomez ka therur nënën...

Lajmet e fundit