Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gyleni

SKANDALI / Kosova deportoi në Turqi edhe një shtetas shqiptar të akuzuar si gylenist

Mes gjashtë turqve të arrestuar e deportuar nga Kosova drejt Turiqsë, njëri është me dy shtetësi. Lajmin e ka dhënë gazetari nga...

Futbollisti Hakan Shukur sulmon Haradinajn e Thaçin: Akt i turpshëm! Ndalojeni (Foto)

Futbollisti i njohur turk, Hakan Shukur i është drejtuar me një mesazh publik presidentit dhe kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj, duke...

Lajmet e fundit