Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guy lawson

“More paratë e aferave të Gërdecit dhe i çove në Qipro”, ja si përgjigjet Shkëlzen Berisha

Shkëlzen Berisha nuk i është përgjigjur akuzave të shkrimtarit amerikan Guy Lawson, se ka qenë i përfshirë në aferat e Gërdecit dhe paratë e...

Shkëlzen Berisha: Erion Veliaj doli në gjyqin për “Gërdecin” në SHBA, e identifikoi shkrimtari amerikan si burim i afërt

Shkëlzen Berisha akuzon kryebashkiakun Erion Veliaj si burim i afërm i shkrimtarit amerikan Guy Lawson, autor i librit “Armët dhe Çunat”, ku trajtohen aferat...

Humbi gjyqin në SHBA, Shkëlzen Berisha këmbëngul: S’kam lidhje me “Gërdecin”, Lawson i njëanshëm

Djali i ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha këmbëngul se nuk ka qenë pjesë e aferave të demontimit dhe transportit të armatimeve në fabrikën...

“Gërdeci”, Shkëlzen Berisha humbi gjyqin në SHBA, Balla: Indicie që SPAK të rihapë hetimin

Deputeti Taulant Balla reagon pas vendimit të një gjykate në Florida kundër Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili paditi autorin e...

“Vajza e Mediut studionte në SHBA duke paguar 40 mijë $ në vit, ndërsa Mediu merrte vetëm 20 mijë”

Informacionet më të shumta për Gërdecin, sipas gazetarit amerikan Guy Lawson, kanë të bëjnë me ish- ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu. Ja...

Lajmet e fundit