Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Guximtar Boci

Shpallet i pafajshëm, ‘gjyqtari i seksit’ Guximtar Boçi kërkon rikthimin në detyrë

Dy vjet pas shkarkimit, ish-kryegjyqtari i Gjirokastrës Guximtar Boçi ka kërkuar rikthimin në detyrën e mëparshme. Boçi e ka bërë këtë...

Skandali i Gjirokastrës/ Gjyqtarja Blerta Çibuku pyetet për 4 orë në Prokurori, pranon takimin me 38 vjeçaren

Prokuroria mori në pyetje gjyqtaren Blerta Çibuku, pas nisjes së hetimit për audio-përgjimin e ndaj ish kryetarit të gjykatës së Gjirokastrës Guximtar Boçi. Gjyqtarja...

Kërkesë për seks dhe kërcënim me jetë ndaj qytetares, Manjani i kërkon KLD shkarkimin e gjyqtarit

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me shpejtësi pas publikimit të një audio-regjistrimi në emisionin “Stop” në Tv Klan, ku dëgjohej kryetari i...

“E bën ti atë, po bashkë ndahemi me plumba”, gjyqtari kërcënon qytetaren, të cilës i kërkoi favore seksuale (Emri)

Është zbardhur emri i kryetarit të gjykatës që i ka kërkuar një gruaje favore seksuale për mbylljen e një çështjeje. Në...

Lajmet e fundit