Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guxim selimi

Stefi Prifti guxon dhe eksperimenton me modelin e flokëve, ja “look”-u i ri (Foto)

Stefi Prifti ka vendosur më në fund të presë flokët. Edhe pse këngëtari thotë se po eksperimenton me modelin e flokëve, duket se nuk...

Lajmet e fundit