Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guxim gjyrici

Publikohet video, Artan Hoxha tregon si u vra Guxim Gjyriçi në Tropojë

Gazetari Artan Hoxha ka publikur videon ekskluzive të vrasjes së Guxim Gjyricit në Tropojë.   Gazetari Hoxha tha në “Abc News”...

13 plumba dhe skuadër ekzekutuesish, detaje të reja nga vrasja e biznesmenit në Tropojë

Policia dhe prokuroria pas analizimit të pamjeve të reja filmike ka arritur në përfundimin se ka qenë një skuadër me 5 anëtarë, të cilët...

Lajmet e fundit