Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Guusje Korthals Altes

Tre ambasadorë në Paradën e LGBT në Tiranë, mbështetja dhe financimi i marshimit (EMRAT E AMBASADOREVE)

Parada e LGBT në Tiranë nuk merr mbështetje të madhe nga zyrtarë Brenda vendit. Ama, sa u përket ambasadorëve të vendeve evropiane ose jo,...

Lajmet e fundit