Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gusht

Lajme të MIRA për 2 javët e fundit të gushtit, shikoni si do të jenë temperaturat (A do ketë reshje shiu)

Meteorologu Hakil Osmani jep lajme të mira për të gjithë pushuesit, sa i përket 2 javëve të fundit të gushtit. Në...

PREFEKTËT s’kanë pushime në gusht, qeveria i lë në punë për t’u marrë me konstituimin e strukturave vendore

Mirë qeveria dhe deputetët do të jenë në punë gjatë muajit korrik. Por Ministri i B rendshëm Sander Lleshaj ka vendosur...

5 gjërat që duhet të bëjmë PATJETËR në GUSHT, na i tregon Blerina

Blogu i Blerinës në newsbomb.al   A e dini që gushti është muaji më i mirë për tu marrë me formën...

Lajme të këqija, moti nuk u premton atyre që kanë lënë pushimet në këto ditë të gushtit

Lajme të këqija për ata që pushimet do i marrin nga data 20 gusht. Kjo pasi sinoptikanët parashikojnë një rënie të madhe të temperatuave...

Monedha euro në kushte të vështira, vazhdon rënia dhe në muajin gusht

Edhe pse në fund të muajit korrik, monedha europiane pati një rritje të lehtë, në ditët e para të gushtit persëri nisi zhvleresimi i...

Vapa nuk ikën me gushtin, ja sa priten të shkojnë temperaturat këto ditë

Sot është dita e fundit e muajit korrik dhe temperaturat priten ti kalojnë 40 gradë celcius. Parashikimet paralajmërojnë se qytetet më...

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Temperaturat e larta do të vijojnë edhe për 7 ditët në vijim, megjithëse vihet re një ulje e lehtë. Moti do të...

Lajmet e fundit