Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guret ne vlore

Ish-kryebashkiaku ironizon me gurët që bllokuan rrugën në Vlorë: Të marrsha të keqen o gur

Gurët që bllokuan aksin rrugor Vlorë-Orikum ditën e sotme përveç trafikut që shkaktuan dhe rrezikut që shfaqën për jetën e qytetarëve, u bënë edhe...

Lajmet e fundit