Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gure

GURË e SHKËMBINJ bien nga mali në rrugën Krujë-Qafë Shtamë, pas çdo lëkundje bllokohet kalimi (FOTOT)

Gruë dhe shkëmbinj kanë rënë nga mali në rrugën Krujë - Qafë Shtamë. Raportohet herë që ka lëkundje gurët vijojnë të...

Moti i keq, rrëshqitje gurësh në aksin Burrel-Milot

Moti i keq që ka përfshirë vendin që prej ditës së djeshme ka shkaktuar probleme të shumta me qarkullimin. Mësohet se...

Protesta e opozitës së bashkuar, të rinjtë e PD hedhin gurë nga tarraca e selisë BLU në drejtim të policisë (VIDEO)

Disa militantë të PD, janë filmuar teksa hedhin gurë në drejtim të efektivëve të policisë nga tarraca e selisë blu. Në...

Betohen deputetët e rinj të opozitës, të rinjtë e PD hedhin shashka dhe gurë në oborrin e parlamentit

Edhe pse Partia Demokratike nuk kishte paralajmëruar protestë ditën e sotme, të rinjtë dermokratë janë mbledhur para parlamentit ku po mbahet seanca plenare. ...

Incidente te Parlamenti, protestuesit sulmojnë me gurë policinë

Gjendja në protestën e opozitës para Parlamentit është ende e tensionuar në këto momente. Protestuesit kanë sulmuar me gurë dhe me...

Fëmijët sulmojnë me gurë autobusin në Kukës

Një autobus i linjës Shqipëri-Itali është goditur me gurë pasditen e sotme nga disa fëmijë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth...

Rrëshkitja e gurëve, ‘paralizohet’ qarkullimi në rrugën Tepelenë-Nivicë

Ditën e sotme aksi Tepelenë-Nivicë në afërsi të fshatit Lekdush është bllokuar për shkak të rrëshkitjes së një masivi gurësh. Si pasojë...

Aktivitet i paligjshëm i prodhimit të gurit, procedohen 3 persona në Skrapar

Tre shtetas janë proceduar penalisht nga policia në Skrapar, pasi janë kapur duke transportuar me mjete, pllaka guri dekorativ, të cilat dyshohen të nxjerra...

Rrezikshmëria në aksin Lezhë-Rubik, vijojnë prej 10 ditësh rrëshqitjet e gurëve

Qarkullimi në rrugën nacionale Lezhë - Rubik, pranë fshatit Pllanë është me rrezik pasi prej 10 ditësh vijojnë rrëshqitjet e gurëve. ...

Rruga nacionale në Tepelenë e pakalueshme, reagon ARRSH: I pamundur zhbllokimi

Përfaqësuesi i ARRSH, Klodian Sava, ka folur pas bllokimit të rrugës Levan –Tepelenë ditën e sotme nga rrëshqitja e gurëve në Poçem. ...

Lajmet e fundit