Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gurbanguli Berdimukamedov

Ngritje peshash në qeverinë e Turkmenistanit (FOTO)

Turkmenistani  njihet si vendi më totalitar në botë pas Koresë së Veriut dhe për këtë fakt pritet që nga ky shtet të dëgjojmë...

Lajmet e fundit