Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gunvor

DENONCIMI/ Dalin në skenë EMRA të rinj, kush e solli Gunvorin në Tiranë; Nga Besnik Sulaj te premtimi për Jurimexit…

“Edi Rama pranoi drejtpërdrejt në TV mbrëmë, se ai është takuar me kompani ruse në listën e zezë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës....

“Po gatuan një tjetër sallatë ruse”, kush është KOMPANIA GUNVOR për të cilën Basha akuzon Ramën dhe takimi SEKRET në zyrë

Kreu i PD Lulzim Basha, para pak minutash, në përgjigjen e tij lidhur me skandalin e lobimit të PD në SHBA me mbështetjen financiare...

Lajmet e fundit