Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gunther Oettinger

Deklarata fyese, Komisioneri i BE-së detyrohet t’i kërkojë falje Kinës

Komisioneri evropian për Ekonominë dhe Shoqërinë Dixhitale, gjermani Gunther Oettinger kërkoi falje me anë të një komunikatë për deklaratat e tij të kundërshtuara, veçanërisht...

Lajmet e fundit