Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gumball3000

Makinat super luksoze dhe VIP-at e huaj që do zbarkojnë në Tiranë këtë verë (Foto)

“Gumball 3000”, maratona 4,800 kilometra e makinave super luksoze pritet të nisë edhe këtë vit në datën 1 korrik nga kryeqyteti i Letonisë, Riga,...

Lajmet e fundit