Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gumball 3000

MOS I HUMBISNI KËTO FOTO! Si elektrizuan Tiranën mbrëmë këto 150 makina superluksoze (PAMJET SPEKTAKOLARE)

Këto janë fotot nga atmosfera e krijuar mbrëmë në kryeqytet. Në bulevardin e Tiranës 150 makina luksoze mësynë kryeqytetin duke krijuar...

150 makina super luksoze elektrizojnë atmosferën në Tiranë

Kjo pasdite në bulevardin e Tiranës ka qenë shumë ndryshe nga të zakonshmet, 150 makina luksoze mësynë kryeqytetin duke krijuar një atmosferë spektakolare. ...

Makinat super luksoze dhe VIP-at e huaj që do zbarkojnë në Tiranë këtë verë (Foto)

“Gumball 3000”, maratona 4,800 kilometra e makinave super luksoze pritet të nisë edhe këtë vit në datën 1 korrik nga kryeqyteti i Letonisë, Riga,...

Lajmet e fundit