Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guljem radoja

Online figuron më 2 korrik 1945, por e kishte dje, harrohet ditëlindja e mjeshtrit të madh Guljem Radoja

Guljem Radoja është një ndër aktorët më të talentuar të kinematografisë shqiptare, me qindra role dhe profile të spikatura. Ai dje...

Lajmet e fundit