Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Guljelm Radoja

Drejtori i “Shefqet Ndroqit” tregon sëmundjet bashkëshoqëruese të Guljelm Radojës: Kishte hipertension, në fillim pati përmirësim por më pas…

Drejtori i spitalit “Shefqet Ndroqi”, Perlat Kapisyzi, ka folur mbrëmjen e sotme për ndarjen nga jeta të aktorit të madh Guljelm Radoja.Ai tha se...

Ndarja nga jeta e Guljelm Radojës, Basha mesazh ngushëllimi: Humbje e madhe për artin dhe kulturën shqiptare, la pas një trashëgimi të jashtëzakonshme njerëzore...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka dhënë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të...

Covid-19 i rëndon gjendjen shëndetësore aktorit të njohur, miku i tij apel shtetit: Duhet të shkojë jashtë shtetit për shërbim të specializuar

Aktori i njohur i skenës shqiptare, Guljelm Radoja është infektuar me Covid-19 dhe gjendja e tij shëndetësore është rënduar. Radoja prej ditësh ndodhet në reaminacionin...

Lajmet e fundit