Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gulf oil international

“Gulf International” reagon për skemën e mashtrimit me tollona në Shqipëri

Gulf Oil Group International ka reaguar në lidhje me familentimin e kompanisë Sun Petroleum Albania që kishte licencë nga Gulf si dhe mastrimin me...

Lajmet e fundit