Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guinea e re

Ri-zbulohet qeni më i rrallë dhe më i vjetër në Tokë

Pas dekadave të tëra të frikësuar se qeni i egër malor i Guinesë së Re mund të ishte zhdukur në habitatin e tij të...

Lajmet e fundit