Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
3.6kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guine

Aksident tragjik/ 8 të vdekur dhe 17 futbollistë të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Guinea ku kanë mbetur 8 lojtarë të vdekur dhe 17 të plagosur. Në aksidentin...

Lajmet e fundit