Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guida

Turizmi malor në Aplet shqiptare, Klosi: T’i ofrojmë turistëve guida për historitë fantastike, investim në infrastrukturë dhe energji

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi prezantoi sot projektin e zhvillimit të turizmit malor në Alpet shqiptare, ku u shpreh se do të...

Lajmet e fundit