Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

guerrilsat

Përplasja e “Guerrilasve” me “Fanaticsat”, lumë të sharash nëpër rrugët e Tiranës (VIDEO)

Kjo është një video e publikuar nga Kampionati Shqiptar që tregon përlasjen mes tifozëve të Partizanit dhe  atyre të Tiranës. “Guerrilasit” përplasen...

Lajmet e fundit