Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

gucci

Tatuazhi identifikon trafikantin shqiptar, Interpol arreston “Guccin” në Kolumbi: Më famëkeqi në tregun e drogës (PAMJET)

Drejtoria e Interpolit në Kolumbi ka arrestuar shqiptarin Deniz Klironami, i cili në vend njihej dhe me nofkën "Gucci". Policia e konsideron atë si...

‘Jam e mahnitur që kjo më ndodhi mua’, modelja me Sindromën Down imazhi i Gucci-t

Kompania e modës me qendër në Paris, Gucci, përballet shpesh me kritikat lidhur me imazhet që zgjedh, për të përfaqësuar të bukurën. ...

“Sot mbush 30 e tëri, vëri, bëri…”, Riselda Sejdia ka ditëlindjen dhe poston një video që do ju lërë pa mend

Riselda Sejdia ka sot ditëlindjen dhe në kuadër të kësaj ka postuar një video të pazakontë humori. “Eja mblidhuni këtu këtu.....

Lajmet e fundit