Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

Guardia di Finanza

Antidroga dhe Guardia Di Finanza sekuestrojnë 1 ton drogë, reagon Çuçi: Qëndrojmë të vendosur për të vijuar luftën e vazhdueshme me të keqen

Ministri i Brenshëm, Bledi Çuçi, ka reaguar menjëherë pas finalizimit me sukses të operacionit të Policisë së Vlorës në bashkëpunim me Guardi Di Finanza,...

EMRAT/ Aksioni me Guardia di Finanza-n në det, policia e Shtetit deklaratë për mediat: Janë kapur 992 kg drogë, u arrestuan 3 shqiptarë dhe...

Një operacion anti-drogë është zhvilluar mes Guardia di Finanza dhe Policisë së Vlorës. Policia e Vlorës ka bërë me dije se gjatë operacionit u...

Trafikantët djegin gomonen në Shëngjin, Guardia di Finanza e ndoqi dje me helikopter në brigjet e Vlorës

Gomonia e cila u vu në ndjekje pasditen e djeshme në brigjet e Vlorës, është gjetur e djegur sot në Shëngjin. Guardia di Finanza...

Operacion nga ajri dhe deti, Guardia di Finanza i vihet pas skafit me drogë në brigjet e Vlorës

Guardia di Finanza italiane është duke zhvilluar prej më shumë se një ore një operacion në brigjet e Vlorës. Paraprakisht, bëhet me dije se...

VIDEO/ Gledis Nano në helikopter me ekipin e Guardia di Finanza-s, inspektim në veri të vendit për bimë narkotike

Drejtoi i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, së bahsku me një ekip të Guardia di Finanza-s, kanë monitoruar nga ajri me helikopter veriun e...

I dyshuar për korrupsion, arrestohet ish-gjenerali i Guardia di Finanzas në Itali

Fabrizio Lisi, ish-gjenerali i lartë i Guardia di Finanzas në Itali, është arrestuar nën dyshimin për përfshirje në korrupsion, shkruan newsbomb.al. Gjykata e Napolit...

Guardia di Finanza shkatërron grupin që trafikonte kokainë, mediat italiane: Lumenj droge vinin nga Shqipëria, Turqia dhe Holanda

23 persona janë arrestuar nga Guardia di Finanza në Itali, në një operacion të amdh që përfshiu disa rajone në vendin fqinj. Mediat vendase...

Zyrtarët e lartë të Guardia di Finanzas në Tiranë, Çuçi i nderon me medalje nderi

Një delegacion i lartë i Guardia di Finanzas italiane ka mbërritur këtë të enjte në Tiranë. Ministri Bledi Çuçi thotë se ata kanë ardhur...

FOTOLAJM/ Guardia di Finanza publikon pamjet e operacionit antidrogë, shqiptarët i identifikon me “Shqipërinë e Madhe”

Eriseld Hoxhaji, Ledi Hoxhaji dhe Emiljano Hoxhaji, janë tre nga shqiptarët e arrestuar sot në Itali, në një operacion të madh antidrogë. Në total...

Sasia më e madhe e kapur ndonjëherë, sekuestrohet 476 kg KOKAINË në Itali, shoferi i kamionit është një SHQIPTAR

Një shofer shqiptar me banim të ligjshëm në Itali është arrestuar nga karabinierët pasi në trailerin e kamionit që ai drejtonte janë zbuluar 476...

Lajmet e fundit