Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

GUARDA DI FINANZIA

Një tjetër gomone me 6 milion euro drogë nga shqiptarët, policia italiane ngre alarmin

Policia italiane ka bllokuar një tjetër gomone vetëm dy orë pas kapjes së një gomoneje me Kalashnikov dhe 1.7 ton drogë. ...

Lajmet e fundit