Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Guajana

Arratisje spektakolare, të dënuarit i vënë flakën burgut dhe ia mbathin

Nuk u lodhën aspak duke hapur tunele, duke llogaritur turnet e rojeve, apo duke korruptuar ndonjë prej tyre. Të burgosurit në burgun kryesor...

Lajmet e fundit