Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gryka e kelcyres

Ngjarje TRAGJIKE/ Bie nga Gryka e Këlcyrës, vdes 62-vjeçari (EMRI)

Bie nga lartësia e grykës së Këlcyrës dhe ndërron jetë fatalisht një 62-vjeçar. Viktima është identifikuar si Avdul Merko. Sipas raportimeve...

Auron Tare mahnit amerikanët, ja muzeu që do krijojë në Grykën e Këlcyrës (FOTOT)

Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Auron Tare sot ka pritur një grup turistësh amerikanë të cilëve u ka folur për projektin e krijimit...

Më fal Hari Lena, më fal Edi Rama

Nga Brizida Gjikondi Më falni për stresin që ju shkaktova. E meritoj një dackë fytyrës, një dackë të fortë, nga ato që të trëmbin...

Skandaloze: Po betonizohen ujëvarat në Grykën e Këlcyrës (Foto)

Një subjekt privat është duke kryer një masakër natyrore duke shkatërruar ujëvarat piktoreske në Grykën e Këlcyrës dhe betonizimin e shtratit të lumit Vjosa....

Lajmet e fundit