Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grushti i shtetit turqi

Thyerja e memorialit turk, ish-deputeti që vendosi 2 mijë euro çmim: Akt patriotik dhe civil, i bëj thirrje prokurorisë të mos hetojë

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar pas thyerjes së memorialit turk te Liqeni Artificial për viktimat e grushtit të shtetit në Turqi, duke përgëzuar veprimin...

Grushti i shtetit, dënohen me burg të përjetshëm 12 persona në Turqi

12 nga 14 të akuzuarit e arrestuar me akuzën për "shkelje të kushtetutës" në rastin e "grushtshtetit" në Stamboll janë dënuar me burgim të...

Lajmet e fundit