Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grushte

Grushte e karrige kokës mes anëtarëve të partisë shqiptare (Video)

Lidhja Demokratike e Kosovës ka zhvilluar procesin e brendshëm zgjedhor. Por kur pritej që procesi zgjedhor të ishte I qetë, një...

Sherr masiv dhe grushte live në emision, të ftuarit rrëzohen përtokë (VIDEO)

Ka përfunduar në sherr masiv me grushte një transmetim direkt në një television në Rusi. Ka qenë një debat mes deputetit gjerman Andreas Maurer...

Tre kuksianë mbyllen në lokal dhe rrahin njëri-tjetrin, ja shkaku

Tre persona në Kukës janë proceduar penalisht nga policia pasi mesa duket, problemin me pronësinë kanë menduar ta zgjidhin përmes metodës “kush del i...

Grushte dhe gjakra në Gjykatën e Tiranës, përleshja e dhunshme përfshin policinë (VIDEO)

Çështjet e divorcit dhe kujdestarisë së fëmijëve kanë shkaktuar shumë plagë sociale në vend, deri edhe viktima. Kamera e emisionit “STOP”...

Sherr në Tiranë, 42 vjeçari i dënuar më parë godet me grushta një person

Policia ka shpallur në kërkim shtetasin E.G, 42 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se në rrugën “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, për motive të...

Goditi Kreshnik Spahiun me grushte në fytyrë, zbulohen FOTOT e agresorit pranë bustit të Azem Hajdarit

Flamur Pirraci, i vetëquajtur “princi i Tiranës” goditi me grushte në fytyrë Kreshnik Spahiun gjatë ditës së djeshme. Pirraci u shpreh...

Polici nokauton qytetarin në Shëngjin (Video)

Rastet kur qytetarët konfliktohen me policinë apo edhe anasjelltas janë shumë të shpeshtë në Shqipëri. Këtë herë një ngjarje e...

Shoferi i “Range Rover” godet me grushte taksistin e moshuar në mes të rrugës (Video)

Një shofer taksie është dhunuar me grushte nga një shofer tjetër i një automjeti tip “Range Rover”. Sipas personave që...

Hapi kanalin ngjitur me kalçeton, pronari dhunon punëtorin

Një 48 ­vjeçar i cili po punonte për mirëmbajtjen e rrugës është qëlluar me sende të forta nga pronari i një kalçetoje duke i...

Tensionohet situata / Dhunohet nga dy persona një prej protestuesve të shoqërisë civile

Dy persona kanë dhunuar me grushte një prej protestuesve të shoqërisë civile që ndodhej pranë ambienteve të Komisariatit Nr. 1 në Tiranë. ...

Lajmet e fundit