Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

grushta

Qëlloi me grusht shokun e Stresit, reagon Noizy: Erdhi me katër makina të mbushur me çuna, më shau…

Noizy ka reaguar pas ngjarjes së djeshme, ku u përplas fizikisht me reperin dhe personazhin e njohur në rrjetet sociale Cllevio Serbiano, i cili...

VIDEO/ Mike Tyson i “pamëshirshëm”, grushton dhe gjakos pasagjerin në avion

Ish-boksieri Mike Tyson ka shkaktuar një incident aspak të këndshëm gjatë një udhëtimi me avion nga San Francisko në Florida. 55 vjeçari ishte në avion...

VIDEO/ Bisedime për buxhetin, plas sherri në Kuvendin, deputetët rrihen me grushta e shkelma

Me debat dhe konflikt fizik është zhvilluar ditën e sotme Kuvendi në Turqi, ku po diskutohej për buxhetin. Gjithçka nisi teksa në komisionet përkatëse po...

Tronditëse, burri dhunon me grushta gruan shtatzënë (VIDEO – Pamje të rënda)

Një video tronditëse qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, ku shihet sesi një burrë dhunon gruan e tij shtatzënë. Mediat e huaja raportojnë që ngjarja...

Rrahën me grushta 24 vjeçarin dhe i copëtuan makinën, arrestohen 2 vëllezërit në Bathore

2 vëllezër janë arrestuar në Bathore pasi kanë rrahur një 24 vjeçar me grushta. 2 të arrestuarit pasi e  kanë rrahur,...

Nuk iu bind urdhrit për t’u larguar, polici qëllon me grushta kalimtarin

Nuk i ka dalë mirë veprimi një qytetari në SHBA, i cili nuk pranoi të mbante distancimin social kur ia kërkoi policia. ...

Sherri me grushta në studion televizive, reagon njëri prej sindikalistëve: Faleminderit për publicitetin, keqardhje që… (E PLOTË)

Kryetar i Konfederatës së Sindikatave Shqiptare, Kol Nikolla ka reagar pas publikimit të videos ku ishte përfshirë në një sherr me grushta në një...

VIDEO VIRALE/ Shqiptari SHERR me londinezët, zihet me grushat e shqelma në rrugë: Hajde këtu. Do të q* ropt

Videoja e një shqiptari duke u zënë me një shtetas londinez është përhapur masivisht në rrjetet sociale. Një shqiptar është konfliktuar...

Rrahje me grushta e shkelma në mes të qendrës tregtare, të rinjtë përleshen nëpër shkallë (VIDEO)

Një përleshje mes dy të rinjve në shkallët lëvizëse të një qendre tregtare në Gran Canaria ka përgapr panik teknjerëzit. Një...

Me shkelma dhe grushta, burri rreh barbarisht gruan, arrestohet 48-vjeçari (EMRI)

Policia e Cërrikut ka arrestuar një 48 vjeçar pasi ka dhunuar barbarisht bashkëshorten e tij e cila ka përfunduar në spital. Pas ngjarjes...

Lajmet e fundit