Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grushta e shkelma

Shqiptari i pamëshirshëm grushta e shkelma kushëririt, por në fund e pëson keq

Një shqiptar 29-vjeçar rezident në Faenza të Italisë ka rrahur me grushta e shkelma kushëririn e tij dhe në fund është arrestuar menjëherë nga...

Lajmet e fundit