Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grusht

Ia futi në grusht policit në mes të rrugës, arrestohet 39 vjeçari në Tiranë

Një 39 vjeçar në Tiranë ka rënë në pranga pasi ka qëlluar me grusht një punonjës policie. Ngjarja ka ndodhur në...

Ia futi në grusht dhe e plagosi në fytyrë 42 vjeçarin, shpallet në kërkim i riu në Durrës

Një i ri në Durrës është shpallur në kërkim pasi ka qëlluar me grusht dhe i ka shkaktuar plagë në fytyrë një 42 vjeçari....

Covid-19/ I kërkoi të ruajë distancën, plas sherri me grushta mes dy të rinjve, njëri përfundon me plagë të rënda tek ‘Trauma’ (NGJARJA)

Një sherr i rëndë me grushta mes dy të rinjve ka gjeneruar ditën e sotme në afërsi të rrugës së Pezës pasi njëri prej ...

Godet me grusht infermierin, arrestohet 33-vjeçari (EMRI)

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi ka goditur me grusht infermierin e spitalit. Në pranga është vënë shtetasi...

Nxënësi qëllon me grusht mësuesin, shokët e nxjerrin jashtë (VIDEO)

Një nxënës tentoi të godiste mësuesin pasi i hoqi kufjet nga veshët. Gjithë klasa doli në mbrotje të mësuesit duke nxjerrë...

Plas grushti në spitalin e Durrësit, i riu rreh mjekun

Një incident ka ndodhur në spitalin e Durrësit ku një 29-vjeçar ka dhunuar mjekun. Bëhet fjalë për shtetasin K.Xh., 29 vjeç,...

Skandaloze: Polici qëllon me grusht gruan (Video)

Një oficer policie është filmuar duke qëlluar me grusht një grua të dehur gjatë shoqërimit të saj jashtë stadiumit. Ngjarja ka...

Sherri live i politikanëve në studio/ Grushti i Frashër Krasniqit ishte “kroshe”, ja çfarë e lidh deputetin me boksin

Ngjarja më e diskutuar e kohëve të fundit është sherri me grushta live në studion e Klan Kosova. Gjatë transmetimit direkt deputeti Frashër Krasniqi...

Kush është mjeku që u godit sot me grusht fytyrës, identifikohet autori (FOTO)

Personi që shihni në foto është mjeku kirurg Besmir Grizhja. Ai është pjesë e stafit të mjekëve në spitalin rajonal...

Lajmet e fundit