Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grusht shteti ne turqi

I vetmi zyrtar i PD-së në ceremoninë për viktimat e grushtit të shtetit në Turqi, Kreshnik Çollaku zbardh të vërtetën: Kam marrë ftesë nga...

Anëtari i kryesisë së PD-së Kreshnik Collaku shpjegoi praninë e tij në ceremoninë e organizuar nga Bashkia e Tiranës dhe Ambasada e Turqisë në...

Memoriali në Tiranë për ish-mbështetësit e Erdoganit, ish-ministri nuk përmbahet: Ç’budallallëk! Janë më martirë ata që vijnë në kohë plazhi (POSTIMI)

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani reagoi i revoltuar për memorialin e ngritur për dëshmorët pro-erdoganistë që ranë në grushtin e shtetit në 15 korrik...

Zgjatet gjendja e emergjencës në Turqi

Për herë të shtatë Parlamenti turk ka votuar për zgjatjen e gjendjes së emergjencës edhe me tre muaj. Gjendja e emergjencës në...

E rrallë në Prishtinë, qytetarët marshojnë në mbështetje të Erdogan

Në një nga datat më të rëndësishme për Turqinë, atë të përvjetorit të parë të përpjekjes së dështuar për grushtshteti në Turqi, kundër Erdogan,...

Lajmet e fundit