Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grusht policit

Grusht policit të patrullës, arrestohet në flagrancë 29-vjeçari (EMRI)

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë një të ri, pais ka kundërshtuar dhe goditur punonjësin e policisë. Specialistët për Hetimin e...

Lajmet e fundit