Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

grupimi per pd

Grupimi “Për PD” kërkon dorëheqjen e Lulzim Bashës: Akti i parë për reformimin e Partisë! Përjashtimi i Berishës, vendim antistatutor

Grupimi "Për PD ", një grupim i përbërë nga zyrtarë dhe intelektualë të Partisë Demokratike, kërkon dorëheqjen e Lulzim Bashës. Paraditen e kësaj të...

Grupimi “Për PD” godet Kuvendin e demokratëve: Vendimet antistatutore, fryma antidemokratike! S’kishte analizë për zgjedhjet, mijëra anëtarë e bojkotuan

Grupimi “Për PD” reagon ashpër për Kuvendin e PD që u mbajt dy ditë më parë në Tiranë, ku u votuan anëtarët e rinj...

Lulzim Basha mbledh demokratët në mes të korrikut për të shkarkuar Bujar Nishanin, reagon grupimi “Për PD”: Fushatë spastrimesh në Parti, të ndalet menjëherë!

Grupimi “Për PD” reagon për thirrjen e anëtarësisë së Partisë Demokratike në me stë muajit korrik në Tiranë, nga kryetari i rikonfirmuar Lulzim Basha....

Grupimi për PD-në bën deklaratën e FORTË: Lulzim Basha po tenton të manipulojë zgjedhjet, kërkojmë të rikthehet në garë Ibsen Elezi (6 KËRKESAT)

Grupimi për Partinë Demokratike ka kërkuar ndryshimin e vendimit për të mos lejuar kandidimin e Ibsen Elezit për kreun e PD-së. Gjatë konferencës së tyre...

PD mblidhet të dielën, grupimi “Për PD” kundër Bashës dhe Bardhit: Këshilli dhe Kryesia s’janë vegla të kryetarit dhe sekretarit personal

Grupimi “Për PD” i përbërë nga anëtar të Kryesisë së PD, të Këshillit Kombëtar dhe anëtarë të thjeshtë që kërkojnë dorëheqjen e Lulzim Bashës,...

Mbledhja e parë e Grupimit “Për PD”, Bujar Nishani: Përpjekja për një parti më të madhe, më të bashkuar dhe realisht europiane, ka nisur!

Bujar Nishani, pjesë e Grupimit “Për PD”, që mbajti sot deklaratën e parë dhe kërkoi reformimin e Partisë Demokratike, thotë se tashmë përpjekjet për...

Lajmet e fundit