Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi troja

Kënga e Bashës në protestë, vjen reagimi i PAPRITUR nga lideri i ‘Trojës’: S’më ka pyetur (E PLOTË)

Ka rreth dy orë që ka filluar protesta e opozitës dhe në sfond dëgjohet herë pas here njëra prej këngëve të grupit rock, ‘Troja’....

Lajmet e fundit