Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grupi parlamentar i PD

‘Grupi Parlamentar i demokratëve shkelje e ligjit’, Rudina Hajdari u kthen përgjigje të gjithëve

Deputetja e PD, Rudina Hajdari ka reaguar pas deklaratave të shumta se krijimi i grupit parlamentar nga deputetë e rinj në Kuvend është shkelje...

PD mbledh grupin parlamentar, ja aksioni që do të vijojë këtë javë

Partia Demokratike ka mbledhur paraditen e sotme grupin parlamentar. Mësohet se në mbledhjen e sotme kanë qenë të pranishëm dhe aleatët...

Mblidhet kryesia e PD-së, zbardhet çfarë do shqyrtohet

Pasditen e sotme rreth orës 18:00, pritet të mblidhet kryesia e Partisë Demokratike, ku si fokus kryesor pritet të jetë diskutimi për organizimin e...

Lajmet e fundit