Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi muzikor

Grupi i famshëm muzikor drejt rikthimit: U bashkuam për hir të fansave

Grupi i njohur i rrymës Pop dhe R&B "Pussy Cat Dolls" u formua në vitin 1995 dhe menjëherë u bë i njohur për publikun...

Lajmet e fundit