Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi me 11 shqiptare

Furnizonin me kokainë dhe heroinë qytetin francez, jepet dënimi për grupin e 11 shqiptarëve

Një rrjet trafikantësh shqiptarë është dënuar nga gjykata penale në Anecy të Francës, kryesisht për trafikim të lëndëve narkotike.  Rrjeti prej...

Lajmet e fundit