Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi kunder bashes

Fillon “krisja”, Astrit Patozi nis turin me demokratët. Çfarë po ndodh në Partinë Demokratike?

Lëvizja e Astrit Patozit, kundër Lulzim Bashës, dhe zgjedhjeve që ai i quan farsë, është duke u konkretizuar. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale,...

Astrit Patozi i befason të gjithë: Jam ende në garë për kreun e PD, ju tregoj të vërtetën e bisedës me Berishën

Astrit Patozi Deputeti i Partisë Demokratike gjatë një interviste në televizionin “ABCneës” ka deklaruar se ai vazhdon të jetë në garë për kreun e...

Lajmet e fundit