Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grupi kriminal

GODITET grupi kriminal shqiptaro-maqedonas i KOKAINËS në Itali, 6 të arrestuar, 18 nën hetim

Goditet një grup kriminal shqiptaro-maqedonas gjatë një aksioni të policisë italiane.   Mësohet se policia italiane ka arrestuar 6 persona dhe...

Superoperacioni i EUROPOL shkatërron grupin kriminal, arrestohen 42 persona, në pranga edhe kapo shkodran i bandës (SEKUESTROHEN MIJËRA EURO-EMRI-VIDEO)

Operacion ndërkombëtar antidrogë i koduar "Goldfinger" i koordinuar nga EUROPOL dhe i drejtuar nga autoritetet e hetimit në Danimarkë ka vënë në pranga 42...

Drogë dhe prostitucion, shkatërrohet rrjeti kriminal në Itali, 17 të arrestuar mes tyre edhe shqiptarë

Një grup i mirëorganizuar kriminal, që kishte aktivitet me shitje të apartamenteve, makinave, si edhe në shpërndarjen e drogës dhe prostituimit të vajzave në...

Pjesë e grupit të rrezikshëm kriminal nga Mali i Zi, kush është vajza shqiptare që bashkëpunonte me 3 vrasësit (FOTOT)

Një operacion i rëndësishëm është zhvilluar në Prishtinë që ka çuar në pranga 4 persona, pjesë e një grupi të rrezikshëm kriminal nga Mali...

Trafikonin drogëra të forta, si u arrestuan 7 anëtarët e grupit kriminal, mes tyre edhe MENAXHERI i lokalit të natës (EMRAT-VIDEO)

Finalizohet  në Shkodër goditja e dytë  në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”. Pas tre muajsh punë intensive  përmes metodave speciale...

Lajmet e fundit